Extéria zkušenosti

Firma Extéria působí na trhu už od roku 2011. Jejím hlavním cílem je pomoct podnikatelům s přípravou bezpečnosti práce a s požární ochranou. Díky této firmě žádného podnikatele neohlášená kontrola ze státní správy nepřekvapí! Kromě přípravy a pomoci s bezpečností práce či s požární ochranou firma provádí i revize či školení, která se těší skutečně velké oblibě. Oceňována je taky cena služeb, které firma poskytuje – je skutečně mnohem levnější než konkurence.

Firma je tu pro těch čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani potuchy o bezpečnosti práce. Právě ti jsou nejčastějším terčem státních správ, které se nebojí udělat i neohlášenou kontrolu, která by pro podnikatele mohla být dost finančně náročnou. Sankce, které státní správa uděluje, se totiž pohybují ve stovkách tisíc korun.

Pokud budete s touto firmou spolupracovat, státní správa si na vás nepřijde! To zjistili i klienti firmy, kterých je každým rokem víc a víc. Právě ti píšou neustále recenze a reference, aby noví klienti věděli, do čeho jdou.

 

Extéria reference

S firmou spolupracuji už třetím rokem. Musím poslat jedině kladnou recenzi – firma je spolehlivá, profesionální přístup.
Jana Zlomková, Zlín

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.
Josef Hradil, Most

Jsem majitelem drobné firmy, která zaměstnává pár schopných pracovníků. Na BOZP jsem neměl čas, ale poté mi měla přijít kontrola, proto jsem potřeboval rychlou pomoc. Díky tomu, že firma Extéria působí ve všech krajích Česka, nebylo problémem mi rychle pomoct. Nyní s firmou spolupracuji už čtvrtým rokem a nemohu si stěžovat. Vřele doporučuji všem a firmě děkuji.
Miloš Hrabal, Praha

Neměl jsem ani tušení, jak se postupuje v případě pracovního úrazu, co se musí sepsat, kam se má vše zaslat atd. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila a to bez jakýchkoliv postihů a sankcí. Díky.
Jan Rybnikář, Praha